Tipobet365 ile Hızlı Para Yatırma

Tipobet365, yalnızca Türkiye’de bulunan bir sitedir, ancak hem para yatırmak hem de para çekmek için çok çeşitli yöntemlerden yararlanır. Unutulmaması gereken en önemli şey, bunun bir Pay Kasa Casino olmasıdır, bu nedenle paranızın tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Tipobet365 giriş, Visa, Maestro ve MasterCard’dan banka ve kredi kartlarını kabul eder. Bunun yanında Jeton, BT faturası, Papara ve Pay Giga kullanabilirsiniz.

Diğer Yöntemler

Tüm para yatırma yöntemlerinde minimum 100 TL para yatırmanız gerekir. Maksimum mevduat sağlayıcıya göre değişir, çoğunlukla 10.000 TL ‘dür, ancak Boku ile en fazla 300 TL yatırabilir ve Pay Kasa ile 5.500 TL’ye kadar para yatırabilirsiniz.

Para çekme işlemleri genellikle bu yöntemlerin çoğunun yanı sıra çek ve banka havalesiyle yapılabilir. Bununla birlikte, Pay Kasa’da farkında olması gereken günlük 1,000 TL ile sınırlandırılmıştır. Bunu söyledikten sonra, eğer bir jackpot oyuncusuysanız ve büyük bir jackpot kazancı kazanırsanız, o zaman size tek bir götürü ödeme yapılır. Bazı sitelerle karşılaştırıldığında, para çekme işlemi kullanılan yönteme bağlı olarak çok fazla zaman almaz.