Canlı Yardım Seçenekleri İçin Celtabet

Celtabet sitesinin profesyonel müşteri hizmetleri ekibi, yardıma ihtiyacınız varsa veya bir sorunuz varsa her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Hesabınıza giriş yaptığınızda menüdeki destek simgesini tıklayarak canlı sohbet yoluyla destek ekibine ulaşabilirsiniz. Dostça bir Celtabet destek temsilcisi sohbet talebinizi sadece birkaç saniye içinde cevaplayacaktır.

E-posta desteğini tercih ederseniz, bunun yerine e-posta yoluyla yanıt almak için sitenin adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Canlı sohbet her gün 08:00 – 02:00 arası açıktır, ancak e-posta desteği 7/24 açıktır. Canlı sohbet saatleri dışında yardıma ihtiyacınız olursa, daha hızlı yardım için onlara bir e-posta gönderebilirsiniz.

İletişim Yolları

Canlı sohbet ve e-posta desteğine ek olarak, sitenin web sitesinde birçok yararlı bilgi bulabilirsiniz. Celtabet sitesi, oyunlar ve oyunların nasıl çalıştığı hakkında birkaç rehber yazmıştır ve bunları hesap sayfanızda bulabilirsiniz. Celtabet casino ve web sitesi hakkında temel sorular için, web sitesinin altına giderek SSS sayfasını ziyaret edebilirsiniz. SSS, ödemeler, güvenlik ve çok daha fazlası hakkında tonlarca bilgiye sahiptir.